Kadavra Kursu
Kadavra Kursu
ANASAYFA GENEL BİLGİLER DÜZENLEME KURULU BİLİMSEL PROGRAM KAYIT BİLGİLERİ ONLINE KAYIT FORMU SEKRETERYA
 • Kurs Ön Kayıtlarımız Başlamıştır. Bilimsel Program Kısa Sürede Yayınlanacaktır.  DAVET

  Değerli Meslektaşlarımız,

  2020 yılında hem fiziksel hem ruhsal anlamda hepimizi esir alan salgının en çok etkilediği alanların başında eğitim gelmektedir. Örgün eğitim, üniversite eğitimi, tıpta uzmanlık eğitimleri, kongreler, sempozyumlar, kurslar ne yazık ki fiziki olarak gerçekleştirilemedi. Bu süreçte 2021 ve 2022 yıllarında Shoulder Club International tarafından organize edilen online omuz kadavra artroskopi kursları sizler tarafından oldukça ilgi gördü.

  Bu geribildirimlerden yola çıkarak 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Dünya'nın farklı ülkelerinden cerrahların da katılacağı II. Online Artroskopi Kadavra Kursu düzenlenecektir. Ortopedi pratiğinde en sık yapılan diz ve omuz cerrahileri canlı olarak kadavralar üzerinde gerçekleşirken sizlere de interaktif katılım imkanı sağlayacaktır.

  Multi-açılı kamera çekimleri ve canlı kadavra cerrahileri, soru-cevap oturumları ile günlük klinik pratiğe faydalı olacak program hazırlandı.

  3-4 Haziran 2023 tarihlerinde II. ONLINE ARTROSKOPİ KADAVRA KURSU toplantımızda görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

  Düzenleme Kurulu Adına
  Prof. Dr. Gazi HURİ